NAJA FOREST-1xCEMSM-Tekutý lipozomální vitamín C

NAJA FOREST | NAJA FOREST | Kód: 12-29

Tekutý liposomální vitamín C je momentálně nejúčinnější tekutý vitamin C dostupný na českém trhu, protože kromě samotného vitaminu C obsahuje i jiné účinné látky jako např .: vitamín E, MSM, lněný olej a L-arginin. Je to vitamínový komplex velmi účinný na posílení imunity lidského organizmu. Vstřebává se z tenkého střeva až z 95% a to okamžitě po jeho požití a uvolňuje se ihned do krevního řečiště.Jeho rozpistná látka vstupuje přímo do buněk. takový stav lze dosáhnout pouze infuzí nebo intravenózní injekcí.

Dostupnost
Skladem
566,67 Kč
Průměrné hodnocení
5 / 5
Hodnoceno 1×
5
4
3
2
1

KOMPLETNÍ SPECIFIKACE

Může pomoci v této oblasti: hubnutí, zvyšování svalové hmoty, problémy s metabolismem, alergie, ekzém, astma, autoimunitní onemocnění, gastrointestinální vředy, rakovina prsu, energie, duševní svěžest, ateroskleróza, únava, únava, deprese, problémy se spánkem, úzkost, žaludek, problémy s vlasy a nehty, oběhové poruchy, libido, lymfom, leukémie, vysoký cholesterol, kožní problémy, vysoký triglycerid, vysoký krevní tlak, jaterní problémy, migréna, lymfatické čištění, otoky, infekce (bakterie), nemoc Chronické onemocnění, Problémy s prostatou, rakovina prostaty, zpětný tok, infekce (viry), chřipka, katarakta, revmatoidní artritida, mužské a ženské problémy, zvýšení sportovní výkonnosti, mrtvice, kardiovaskulární choroby, nadváha, obezita, syndrom chronické únavy

Název: Tekutý liposomální C-vitamín (Hericium erinaceus)

Balení: 150 ml


Doporučené dávkování:Formule je vyvinutá zejména pro sportovce a aktivní lidi. Naja Forest CEMSM je z 95% absorbován do našeho těla. Doporučuje se na celkové posílení imunitního systému

5 ml / den (1 čajová lžička-ráno 30 minut před jídlem)

CEMSM má pomerančovou chuť. Dávka postačuje na 30 dní. Jedna jediná láhev Naja Forest CMSM obsahuje 50 000 mg lipozomálního vitamínu C

Ale proč právě CMSM?

Protože kromě vitaminu C obsahuje:

lněné oleje, MSM, L-arginin a vitamín E v liposomální formě

Lipozomální receptura zajišťuje téměř dokonalou absorpci a využití aktivních složek. Lipozomální složky vstupují do tenkého střeva rychle a přímo.

Liposomální vitamín C se využívá na 95%, protože se úplně vstřebává z tenkého střeva, uvolňuje se do krevního řečiště a jeho rozpuštěná účinná látka vstupuje přímo do buněk. Takový stav je možné dosáhnout pouze infuzí nebo intravenózní injekcí.

Složení produktu:

Obsah účinné látky v 5 ml NVR% *

Vitamin C 1000 mg 1250

Lněný olej 215 mg NA

MSM 200 mg NA

L-arginin 100 mg NA

Vitamin E 12 mg 100

Čištěná voda, vitamin C (kyselina L-askorbová, L-askorbát sodný), lněný olej, MSM, emulgátor: sójový lecitin, polysorbát 80, rostlinný glycerol, L -arginin, aroma: pomerančová chuť, vitamín E vitamín A (DL-alfa -tokoferol)

sladidlo: sukralóza, konzervační činidlo: sorbát draselný.

* NRV = denní referenční příjem pro dospělé

UPOZORNĚNÍ:. Tento produkt nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte na bezpečném místě mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Přípravek není vhodný pro děti.

SKLADOVÁNÍ: Po otevření skladujte na suchém místě, chráněném před světlem.

PŮVOD: EU VÝROBCE: Naja Forest Kft. 1063 Budapest Szinyei M. u. 10, Maďarsko

Distributor: www.digilekarna.cz (Hempbohemia s.r.o., J. Palacha 118/12, 690 02  Břeclav, Česká republika)

Co je lipozomální vitamín C?

Lipozomální vitamín C znamená, že účinná látka vitamínu C je zabalena do fosfolipidové obálky  s membránou velmi podobnou našim buňkám. Tak je snadněji absorbován buňkami a obsah lipozomů se snáze dostává do našich buněk. To si lze představit jako náplň malých (membránově tvarovaných, fosfolipidových) koulí vitamínem A, takže procházejí přímo skrz náš krevní oběh, aniž by byly tráveny. Přibližně 80% tradičních vitamínů C (tablety, prášky atd.) Se vylučuje močí. To znamená, že i když užijete vyšší dávku vitamínu C, absorbuje se až 200 mg z 1 000 mg konvenčního vitamínu C. Naproti tomu u liposomálního vitamínu je absorbováno 95%/asi 950 mg  C vitamínu.

„Jeden z nejslibnějších způsobů použití liposomů jako nosičů léků. Liposomy jsou malé lipidové vezikuly, ve kterých mohou být léčiva zabalena, ale vzhledem k fyzikálně-chemické povaze lipidové stěny mohou pronikat hydrofobním povrchem, jako je buněčná membrána. Univerzita Semmelweis má v liposomovém výzkumu dlouhou tradici. Liposomy ve své současné formě dodávají aktivní složku přímo a konkrétně z cévní dráhy do buněčné tkáně požadované tkáně. V důsledku cílení je účinná látka zavedena do buňky nebo do vybraného buněčného organellum (jádro, mitochondrie) v cílové buňce …… “. 

Výhody vitamínu C

Vitamin C aktivuje proliferaci protilátek, posiluje fagocyty, posiluje imunitní systém a činí jej odolným vůči infekcím.
V procesech produkce energie v těle, které probíhají v mitochondriích v buňkách, se vytvářejí volné radikály. Volné radikály jsou agresivní molekuly ničící buňky a jejich počet se zvyšuje v nemoci, stresu a kouření.
Vitamin C, jako účinný antioxidant, chrání naše tělo před buněčnými účinky volných radikálů.
Vitamin C je nezbytný pro produkci kolagenu a je zodpovědný za zdravou kůži a zdravou pojivovou tkáň.
Vitamin C je nezbytný pro syntézu nadledvinových hormonů.
Podporuje správnou absorpci železa, zinku, vápníku, hořčíku a dalších minerálů.
Snižuje vstřebávání škodlivých minerálů - nikl, olovo, kadmium, vanad atd.
Příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi.
Snižuje škodlivé účinky kouření.
Inhibuje stárnutí kůže a rakovinu buněk.
Obnovuje zásoby vitamínu E v těle.
Vitamin C může zastavit krvácení dásní.
Pomáhá hojit rány a popáleniny a regeneraci svalů.
Reguluje hladinu krystalické látky v histaminu, která vyvolává imunitní odpověď a snižuje příznaky alergických reakcí. Zlepšuje stav pacientů s astmatem s alergiemi.
Snižuje riziko vzniku šedého zákalu.
Podporuje inaktivaci léků, toxinů a kontaminantů v játrech.
Snižuje poškození způsobené znečištěním životního prostředí a kouřením.
Stimuluje rozklad kyseliny fenolové kyseliny tyrosové na kyselinu fumarovou.
Vstupuje do biosyntézy žlučových kyselin.
Usnadňuje syntézu kyseliny listové, což vede k biologicky aktivní kyselině tetrahydrofolové.


Výhody MSM:

MSM (methylsulfonylmethan) je organická sloučenina síry, která je přítomna v každém živém organismu. Síra se v těle používá jako stavební materiál k vytváření enzymů, protilátek, pojivové tkáně a aminokyselin.

Je zvláště oblíbený při léčbě artritidy a degenerativních onemocnění kloubů, protože podporuje tvorbu pojivových tkání a podporuje klouby, šlachy a vazy.
Prokázaná výhoda MSM spočívá v tom, že snižuje artritidu, zlepšuje elasticitu a obnovuje tvorbu kolagenu. Výzkum ukazuje, že mnoho pacientů trpí artritidou, bolestmi kloubů, ztuhlostí, problémy s koleny / zády a omezeným rozsahem pohybu.
Zlepšuje zažívací potíže (např. Propustnou střevní stěnu). MSM může pomoci obnovit obložení trávicího traktu a snížit zánětlivé / alergické reakce některých potravin. Zlepšuje vstřebávání, takže může být účinnou pomocí při dietě.
Snižuje bolest svalů a křeče. Dobrá zpráva pro lidi, kteří žijí aktivně, ale trpí bolestmi svalů: Výzkum naznačuje, že MSM je přírodní analgetikum, které pomáhá předcházet a léčit bolest svalů, pulsaci a otoky a zároveň zlepšuje mobilitu. Ukázalo se, že napomáhá regeneraci svalů po cvičení, poranění a dokonce i po chirurgickém zákroku - ale zdá se zvláště prospěšné při použití v kombinaci s jinými protizánětlivými léky.
Jak MSM eliminuje bolest svalů? To lze vysledovat pouze zpět k roli síry v těle, která je z velké části uložena ve tkáních, které tvoří svaly a klouby. MSM pomáhá opravit ztuhlé tkáně ve svalech, které se během cvičení rozkládají, a tím zabraňuje otokům.
MSM také obnovuje pružnost a propustnost svalů, což znamená, že živiny mohou snáze procházet tkáněmi, usnadňovat regenerační práci a odstraňovat kyselinu mléčnou, která může po tréninku způsobit „pálení“. Výsledkem je: pro regeneraci je potřeba mnohem méně času.
To může pomoci růstu vlasů. Bojujete s řídnutím vlasů nebo plešatostí? Dobrou zprávou je, že se ukázalo, že MSM pomáhá zvyšovat hladinu kolagenu a keratinu, což jsou dvě živiny, které mohou vytvářet nové cibule nebo chloupky. Kolagen a keratin se často vyskytují ve výrobcích pro péči o vlasy, protože poskytují sílu, trvanlivost a "zdravý" vzhled vlasů - a také pomáhají zvrátit vypadávání vlasů.
Vitamín E je vitamin rozpustný v tucích s antioxidačním účinkem, který chrání buněčnou membránu jednotlivých buněk.

L-arginin, všechny aminokyseliny!

Aminokyseliny patří mezi nejdůležitější molekuly v celé oblasti biochemie. Hlavním úkolem naší DNA je vyrábět aminokyseliny, které pak hrají roli při tvorbě proteinů.

Devět z 20 aminokyselin je nezbytných, protože nejsou produkovány tělem. Tyto aminokyseliny musí být získány z našeho jídla. Arginin je jednou z 11 neesenciálních aminokyselin, konkrétněji podmíněně esenciální aminokyseliny. Mnoho výhod argininu zahrnuje podporu buněčného dělení, imunitní funkce a hojení ran. Je pravda, že naše tělo může produkovat (syntetizovat) přirozeně, ale pouze za určitých podmínek a v přítomnosti dalších aminokyselin a dalších látek.

Nedostatek L-argininu může být způsoben fyzickým nebo psychickým stresem nebo intenzivním tréninkem, který významně zpomaluje produkci, takže dříve nebo později jej nebudete moci správně produkovat. Výsledkem může být nedostatek argininu, který
může způsobit řadu problémů, takže je třeba přivést zvenčí. Mezi přírodní zdroje L-argininu patří ořechy, slunečnice a sezamová semínka, hnědá rýže, ovesné vločky, otrubový chléb a semena svatojánského chleba.

Pozitivní účinky L-argininu:

 • snižuje krevní tlak
 • má pozitivní vliv na srdeční funkce a sexuální výkon
 • zvyšuje množství kyslíku dodávaného do srdce a svalů
 • podporuje produkci růstového hormonu
 • efektivní posilovač fyzického výkonu
 • podporuje výběr inzulínu
 • zvyšuje ukládání glykogenu ve svalech
 • se podílí na tvorbě kreatinu, což má za následek zvýšení energetických zásob (ATP) ve svalech
 • pomáhá při dopravě kyseliny mléčné ze svalů, díky nimž jsou při zatížení odolnější a snižuje
 • svalovou horečku
 • je také známý svými neutralizačními vlastnostmi
 • urychluje zotavení ze zranění
 • podporuje hubnutí svalové hmoty a odbourávání tuků
 • pomáhá při regeneraci
 • efektivní enhancer potence a sexuální stimulátor
 • má pozitivní vliv na imunitní systém.

Složení produktu:
 

Obsah účinné látky    v 5 ml  NRV% *
Vitamin C    1000 mg 1250
Lněný olej    215 mg  NA
MSM    200 mg NA
L-arginin   100 mg NA
Vitamin E    12 mg  100

* NRV = denní referenční příjem pro dospělé NA = údaje nejsou k dispozici

Složení: Čištěná voda, vitamín C (kyselina L-askorbová, L-askorbát sodný), lněný olej, MSM, emulgátor: sójový lecitin, polysorbát 80, rostlinný glycerol, L-arginin, aroma: pomerančová příchuť, vitamín E Vitamin A (DL-alfa-tokoferol), sladidlo: sukralóza, konzervační činidlo: sorbát draselný.

Pro koho je produkt doporučen a kdy a s jakým cílem produkt užívat?

Jak pro mladé i pro starší lidi
Pro sportovce, aktivní lékaře
Zvýšit sportovní výkon a regeneraci svalů
Během stravy
V případě vypadávání vlasů
Detoxikaci těla
Při gastrointestinálních problémech, vředech, ke zlepšení absorpce
V oslabeném stavu po zotavení z nemoci
Na podzim a v zimě k prevenci infekcí
Zmírněte příznaky syndromu chronické únavy
Při problémech s klouby, při bolestech kloubů a svalů
V případě krvácení dásní
K regulaci krevního tlaku, krevního cukru, cholesterolu
Pro podporu funkce srdce
V případě kožních potíží
Chcete-li zabránit vráskám

Naja Forest CEMSM byl vyvinut pro zvýšení účinnosti vitamínů, které obsahuje!

,
5

Klady
Zápory
 • Nej,nej,nej-lepší tekutý extrakt s příjemnou chutí

Související produkty