Multivitamín 40+ (70 ks)

BIOHEAL | BIOHEAL | Kód: 39-56

Bioheal-Multivitamín 40+ (70 ks)-Doplněk stravy

Dostupnost
Skladem
255,00 Kč

Náš produkt je komplexní multivitamínová receptura obsahující 12 druhů vitamínů, 8 druhů minerálů a rostlinné účinné látky. Některé účinné látky obsažené v kořenu ženšenu (Panax ginseng) obsažené v produktu pomáhají udržovat vitalitu a bdělost a některé účinné látky obsažené v listu Ginkgo biloba podporují krevní oběh, paměť a mozkové funkce před stárnutím.

 Bez laktózy   Vegetarián

- 20 druhů vitamínů a minerálů
- extrakt z jinanu dvoulaločného
- panax s extraktem z ženšenu

Bioheal Multivitamin 40+ bylo speciálně přizpůsobeno nutričním potřebám osob starších 40 let. Podle toho jeho složky pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem, z rostlinných aktivních složek ženšen pomáhá udržovat vitalitu a přispívá k optimální duševní a kognitivní funkci a ginkgo biloba s věkem podporuje krevní oběh, paměť a mozkové funkce.

Jeho účinné látky také pomáhají udržovat zdravé kosti, udržovat normální fungování imunitního systému a snižovat únavu a vyčerpání. 22 aktivních složek našeho produktu nám poskytuje komplexní podporu nejen ve stáří!

Věděli jste, že ...?

- vitamíny C, D, zinek a mangan pomáhají udržovat zdravé kosti

- vitaminy C, B2, B3, B6, B7, B12 a jód a měď přispívají k normálnímu fungování nervového systému.

- zinek, jód a železo přispívají k udržení duševního fungování

- vitaminy A, C, B6, B12, D, kyselina listová a železo, zinek a selen přispívají k normálnímu fungování imunitního systému.

- vitaminy B2, C, E, mangan, selen, zinek a měď pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem, které mají antioxidační účinky

- kyselina listová přispívá k normální tvorbě krve, vitamín B6 a železo k normální tvorbě červených krvinek, vitamín B2 k udržení normálního stavu červených krvinek.

- vitamín C pomáhá snižovat únavu

Doporučuje se:
- po dosažení věku 40 let a výše
- pro ty kteří drží dietu
- sportovcům a v případě zvýšené fyzické aktivity

Dávkování: Jedna potahovaná tableta denně s 1 - 2 dl tekutiny.

Složení: látky zvyšující hmotnost tabletky (fosforečnany vápenaté, mikrokrystalická celulóza), kyselina L-askorbová, fumarát železitý, citrát zinečnatý, extrakt z ginkgo biloby, extrakt z panax ginseng, D1-alfa-tokoferol-acetát, stabilizátory (zesíťovaný karboxid sodný) celulóza, hydroxypropylmetylcelulóza, hydroxypropylcelulóza, polyethylenglykol), nikotinamid, seleničitan sodný, protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý, mastek), pantotenát vápenatý, sulfid manganatý, pyroflavín sulfát, riboflavin síran, tiamínmononitrát, barviva (oxid titaničitý, červený oxid železitý, žlutý oxid železitý), retinylacetát, kyanokobalamin, kyselina pteroylmonoglutámová, chlorid chromitý, jodid draselný, biotin, molybdenan amonný, cholekalciferol

Množství účinné látky na tabletku obalenou filmem

NRV1

Vitamín-C

80 mg

100%

Ginkgo biloba -extrakt (24/6)

30 mg

-

Panax ginseng -extrakt

30 mg

-

      z toho ginzenozidy

3 mg

-

Vitamín B-3 (niacin)

16 mg

100%

Železo

14 mg

100%

VItamín-E

12 mg

100%

Zinek

10 mg

100%

Vitamín-B5 (kyselina pantoténová)

6 mg

100%

Vitamín-B2 (riboflavin)

2,8 mg

200%

Vitamín-B6

2,8 mg

200%

Vitamín-B1 (tiamin)

2,2 mg

200%

Mangán

2 mg

100%

Meď

1 mg

100%

Vitamín-A

800 µg

100%

Kyselina listová

200 µg

100%

Jód

150 µg

100%

Vitamín-B7 (biotin)

100 µg

200%

Selen

55 µg

100%

Molibdén

50 µg

100%

Chróm

40 µg

100%

Vitamín-D3

25 µg (1000 NE)

500%

Vitamín-B12

5 µg

100%

* NRV:% doporučená denní referenční hodnota příjmu v% pro dospělé

Měl bych kromě multivitaminu brát i nějaké další léky?

Závisí to od složek multivitaminu a stravy a životního stylu. V případě aktivního životního stylu může být stále potřebný hořčík, v případě kouření antioxidantů např. Doporučuje se příjem vitamínu C plus.

Jak zjistím, zda je multivitamin vhodný pro potřeby mého těla?

Komplexní multivitamin obsahuje většinu potřebných vitamínů a minerálů, většinou v nezbytných množstvích. Stojí za to porovnat složení každého produktu.

Mohou děti brát i multivitaminy pro dospělé?

Pro děti s přípravkem pro dospělé stačí užít půl tablety denně, což není tak snadné spolknout. Proto speciálně pro děti doporučujeme multivitaminy ve formě jemných žvýkacích tablet nebo vitamínů z dásní, které jsou velmi výhodné

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.