Rostlinný glukosamin + MSM (120 ks)

BIOHEAL | BIOHEAL | Kód: 38-55

Bioheal-Rostlinný glukosamin + MSM (120 ks)-Doplněk stravy

Dostupnost
Nedostupné
408,00 Kč

Glukosamin sulfát, který se nachází ve většině produktů obsahujících glukosamin, je živočišného (většinou rakovitého) původu, ale náš produkt obsahuje glukosamin z rostlin, takže ti, kteří jsou citliví na korýše, ho mohou bezpečně konzumovat. Doporučuje se pro pacienty s onemocněním kloubů nebo s poruchami kloubů vyvolanými cvičením.

 Bez laktózy   Bez cukru

1 500 mg glukosaminu rostlinného původu

500 mg MSM

vitamíny a minerály

Glukosamin je přírodní látka, která se obvykle vyrábí z chitinových brnění mořských živočichů. Náš výrobek na druhé straně obsahuje rostlinný glukosamin, na rozdíl od mnoha výrobků na trhu, což z něj činí ideální volbu pro ty, kteří jsou citliví na mořské živočichy.

Zdravý sportovní životní styl může naše klouby opotřebovat, ale výběrem správné stravy můžeme udělat hodně pro ochranu jejich zdraví. Glukosamin pomáhá funkci kloubních tkání vystavených tření a regeneraci chrupavčité tkáně. Je však důležité poznamenat, že glukosamin si tělo neprodukuje samo, je nezbytné ho pravidelně vyměňovat. Malé množství glukosaminu se nachází ve většině potravin, ale skutečně bohatým zdrojem jsou mořské plody včetně mušlí. Jako doplněk vyvážené stravy doporučujeme náš produkt, jehož účinné látky pomáhají udržovat zdraví našich kostí a chrupavek.

Náš produkt je doporučen pro pacienty s onemocněním kloubů a poruchami kloubů vyvolanými cvičením.

Věděli jste, že ...?

-vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu, jehož prostřednictvím přispívá ke správnému fungování chrupavky

-MSM je forma organické síry, která se nachází ve všech živých organismech

-vitamín D přispívá k udržení zdravých kostí a k normální absorpci vápníku

-mangán přispívá k normální tvorbě pojivové tkáně

-měď se podílí na udržování normálního stavu pojivových tkání

-zinok a mangan přispívají k udržení normální kosti

Dávkování: 3x1 potahovaná tableta denně, s jídlem nebo bez jídla, zapitá dostatečným množstvím tekutin

Složení: rostlinný glukosamin sulfát, metylsulfonylmetan, látka zvyšující hmotnost tabletky (mikrokrystalická celulóza), stabilizátory (arabská guma, hydroxypropylmetylcelulóza), modifikovaný škrob, kolagen, kyselina L-askorbová, látky proti spékání, mastek, jaderné kyseliny (mastné kyseliny) citrát zinečnatý, barviva (oxid titaničitý, žlutý oxid železitý), zvlhčovací činidlo (glycerol), síran hořečnatý, glukonát měďnatý, cholekalciferol.

Množství účinné látky

v 3 tabletkách obalených filmem

ve 100 g přípravku

Glükózamin-sulfát

1500 mg

50 g

Metil-sulfonil metán

500 mg

16,7 g

Kollagén

100 mg

2,67 g

                      Vitamín-C

80 mg (100%1)

0,33 g

Zinek

10 mg (100%1)

0,225 g

Mangán

3 mg (100%1)

0,1 g

Měď

1 mg (100%1)

0,03 g

Vitamín-D

75 µg/3000 NE (100%1)

0,25 mg

 

Na co je vhodný glukosamin?

Obvykle se nachází v doplňcích výživy jako glukosamin sulfát a jeho hlavní účinek je na naše klouby - pomáhá udržovat jeho strukturu a funkci. Molekuly glukosaminu 3 jsou schopny vázat vodu, a tím pomáhají nasytit chrupavku vodou, čímž snižují jakékoliv opotřebení.

Proč je dobré mít glukosamin rostlinného původu?

Glukosamin používaný ve většině produktů se extrahuje z mořských živočichů - bohužel, více lidí může být na ni alergických nebo se nehodí do veganské stravy. V našem produktu je glukosamin rostlinného (kukuřičného) původu, takže si jej mohou vychutnat alergici a vegani.

Co je MSM a proč ho potřebuji?

Zkratka pro metylsulfonylmetan. Je také přítomen v našich kloubech, navíc ve velkém množství. Některé výzkumy prokázaly, že má protizánětlivý účinek při potížích s klouby.

DŮLEŽITÉ: Výrobek se má používat pouze pod lékařským dohledem! Produkt nemůže být použit jako zdroj výhradní živin! Nekonzumujte více, než je doporučená denní dávka! Při konzumaci produktu dbejte na rozmanitou, vyváženou stravu a zdravý životní styl, protože konzumace produktu jejich nenahradí!

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.