Vitamín C se šipkami-1 000 mg s prodlouženou absorpcí (70 ks)

BIOHEAL | BIOHEAL | Kód: 41-58

Bioheal-Vitamín C se šipkami-1 000 mg s prodlouženou absorpcí (70 ks)-Doplněk stravy

Dostupnost
Skladem
204,00 Kč
Průměrné hodnocení
5 / 5
Hodnoceno 1×
5
4
3
2
1

Produkt s výjimečně vysokou hladinou vitaminu C a přírodním šípkovým extraktem, který zajišťuje hladké a dlouhotrvající rozpuštění vitamínu C, který se rychle vylučuje ze získaného produktu, pomocí potahované tablety s prodlouženým uvolňováním.

 Bez laktózy   Vegetarián

-vysoký obsah vitamínu C.
-s přírodním extraktem ze šipky
-prodloužená absorpce

Dali byste si vitamín C, ale nevíte který?

Tělo není schopno dlouhodobě uchovávat vitamíny rozpustné ve vodě, například vitamín C, známý také jako kyselina askorbová, takže nadbytek se rychle vylučuje. Proto je Bioheal Rosehip Vitamin C formulován se speciálním složením pro nepřetržitou absorpci, která zajišťuje rovnoměrné a dlouhotrvající rozpuštění aktivních složek.

Šipka je rostlina divoké růže, velmi oblíbená rostlina v EU kvůli vysokému obsahu vitamínu C. Díky vysokému obsahu vitaminu C jeho denní konzumace přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, jakož i k normálnímu fungování imunitního systému.

.

Věděli jste, že vitamin C ...?

-má antioxidační účinek

-přispívá ke snížení únavy

-pomáhá k normálnímu fungování nervového systému

-přispívá k normálnímu fungování imunitního systému

-přispívá k normální tvorbě kolagenu a tím k udržení normálního stavu pokožky, cév, kostí, chrupavek, dásní a zubů

-přispívá na udržení normální psychologické funkce

Věděli jste, že šipky ...?

-obsahují nejvíce vitamínu C ze všech lesních a zahradních plodů v EU?

-bobule by neměly být namočené v horké vodě, protože vitamin C se ničí kolem 50 ° C

Doporučená konzumace:

-najmä v chladných, přechodných měsících

-v případě zvýšeného stresu, fyzické námahy, vyčerpání

-pro těhotné a kojící matky

-v případě nedostatku železa

-v případě jarní únavy

Složení: Kyselina L-askorbová, stabilizátory (hydroxypropylmetylcelulóza, polyethylenglykol), maltodextrin, šípkový extrakt, barvivo (oxid titaničitý), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, mastek).

Množství účinné látky na potahovanou tabletu Zvýšení výše pojistného v% za dané období (NRV% *)

Vitamín-C

1000 mg

1250%

Extrakt ze šípky

25 mg

 -

* NRV:% doporučená denní referenční hodnota příjmu v% pro dospělé

V kterou denní dobu mám užívat vitamín C?

Závisí to na tom, jaký produkt vitaminu C si vyberete, protože vitamin rozpustný ve vodě rychle eliminuje přebytek. Proto je nejlepší zvolit tabletu / tobolku s prodlouženým uvolňováním, která kontinuálně uvolňuje účinnou látku. Doporučujeme je užívat po snídani, aby nedošlo k podráždění žaludku. Pokud si vyberete tabletu s prodlouženým uvolňováním, doporučuje se ji užít  průběžně během dne (ráno - odpoledne, až do 3 rozdělených dávek).

Kolik vitamínu C byste měli denně zkonzumovat?

Ztráta absorpce vitaminu C není příliš velká, využije se asi 75% přijatého množství. Vliv na životní prostředí, stres, horečka, pravděpodobně pooperační stavy, fyzická práce, kouření a používání antikoncepce zvyšují potřebu. Doporučená denní dávka je 80 mg, ale v závislosti na vašeho životního stylu se mohou bezpečně konzumovat větší množství.

Kolik vitamínu C bych měla užívat během těhotenství?

Během těhotenství je důležitá zejména pestrá a zdravá strava. Doporučený příjem vitamínu C je 60 - 85 mg / den, v závislosti od těla. Vitamín C je vitamin rozpustný ve vodě, jeho nadbytek se vylučuje močí, avšak během těhotenství je tělo mnohem citlivější, takže může dráždit žaludek, proto se konzumace vyšší dávky nedoporučuje. Obvykle stačí toto množství nebo o něco více, takže není třeba je doplňovat. Pokud užíváte cokoli jiného, ​​určitě se poraďte se svým gynekologem!

Dá se vitamínem C předávkovat?

Protože je to ve vodě rozpustný vitamin, nelze se jím předávkovat. Mnoho lidí užívá takzvané "megadávky" vitamínu C a tvrdí, že na tom nemůže být nic špatného. Pozorování však naznačují, že chronický příjem vitamínu C nad 1 000 mg denně může být škodlivý. Nejběžnějším příznakem jsou ledvinové kameny, ale vitamin C se může ukládat v tkáních i ve formě drobných krystalů.

DENNÍ DÁVKOVÁNÍ: 1 potahovaná tableta denně s 1 - 2 dl tekutiny

,
5

Super produkt.Novinka

Klady
Zápory
  • Kvalitní obsah