Italian Style chutney - "Cibulový džem" 330 ml

CHILIYARD | CHILI | Kód: 111-141
Novinka
Dostupnost
Skladem
214,70 Kč

Italian Style chutney – „Cibulový džem“ 330 ml

Ručně vyrobená, jedinečně ochucená, povidlovo-cibulková zvláštnost, gurmánský zážitek z přidané červené cibule, domácích rajčat, italského koření a trochy chilli papričky scotch bonnet

Mírně pikantní

Popis:

Popis:

Doporučujeme na: Jakékoliv jídla italské chuti, těstoviny, maso, drůbež, grilované maso, grilované maso a zeleninu, vynikající hamburgery, sendviče, snídaňový toaston, toast, ale dokonce i tortilly, burritos nebo misku nachosových lupínků.

Mírně pikantní, pikantní cibulový džem. Přidáno domácí rajčata a italské koření evokují každému známou a oblíbenou chuť. Ideální pro jakékoliv italské těstoviny, lasagne, milánské, Bologna top, ale také nezbytné pro dobrý hamburger. Ideální je talíř s plátkem smaženého masa a brambor nebo grilované zeleniny. Karamelizovanou červená cibule dodává husté, džemovitej, jen trochu pikantní cibulové marmeládě sladkou chuť. Vyrobeno z domácí červené cibule s malou chilli papričkou a kořením.

Velké provedení, je vhodný jako ochutnávka, suvenýr nebo dárek. Může být přepravován v příručním zavazadle letadla. Díky silnému šestihrannému sklu je možné ji přeposlat i poštou.

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.