Magnézium + Vitamin B6 250 mg organický s prodlouženým uvolňováním-Na snížení únavy

BIOHEAL | BIOHEAL | Kód: 55-72
Akce -20%

Bioheal-Magnézium + Vitamin B6 250 mg organický s prodlouženým uvolňováním (105 ks)-Doplněk stravy

Dostupnost
Nedostupné
Původní cena
242,00 Kč
Ušetříte
48,00 Kč (20%)
194,00 Kč

Náš produkt obsahuje organické magnézium, které se prokazatelně lépe vstřebává než jeho anorganický protějšek. Vysokým obsahem účinných látek a prodlouženou absorpcí přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, k normální funkci vašich svalů a spolu s vitamínem B6 k normálnímu fungování vašeho nervového systému.

 Bez laktózy   Vegetarián

250 mg magnézium
1,6 mg vitaminu B6
Prodloužená absorpce

Zima je tady, ale vyhnuli byste se únavě?

Aktivní složky hořčíku Bioheal a vitamínu B6 mj pomáhají snižovat únavu a pomáhají také udržovat zuby a kosti v normálním stavu.

Čím je výrobek jedinečný?

Ukázalo se, že absorpce hořčíku v organické formě je lepší než ve formě anorganických sloučenin. Náš produkt má prodlouženou absorpci, což umožňuje účinným látkám rozpouštět se dlouho a rovnoměrně. Díky vysokému obsahu magnézia a vitamínu B6 stačí užít 1 tabletu denně.

Složení: citrát hořečnatý, oxid hořečnatý, stabilizátory (arabská guma, hydroxypropylmetylcelulóza, polyethylenglykol), sacharóza, látka zvyšující hmotnost tabletky (mikrokrystalická celulóza), látky proti spékání (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin), hořečnaté soli oxid), pyridoxin hydrochloriMnožství účinné látky na tabletu NRV1

Množství účinné látky na tabletu NRV1

NRV1

Magnézium

250 mg

67%

B6-vitamin

1,6 mg

114%

 

Věděli jste, že ...?

Magnézium přispívá ke snížení únavy, správnému fungování nervového systému a normální činnosti svalů

Vitamin B6 se podílí na normálních metabolických procesech produkujících energii a přispívá k normálnímu fungování nervového a imunitního systému, normální produkci červených krvinek a snižování únavy a vyčerpání.

Doporučená spotřeba:

-v případě zvýšeného vyčerpání

-nedostatku magnézia

-pro těhotné a kojící matky

-strava, hubnutí a nevyvážená strava

Dávkování: Jedna potahovaná tableta denně s 1 - 2 dl tekutiny.

Skladujte na suchém místě, chráněném před světlem a sálavým teplem, mimo dosah malých dětí, při teplotě nepřesahující 25 ° C! Doplněk výživy není náhradou vyvážené, smíšené stravy a zdravého životního stylu! Nepřekračujte doporučený denní příjem!

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.