NAJA FOREST-Chaga - 100 ml - Doplněk stravy

NAJA FOREST | NAJA FOREST | Kód: 28-45

Tekutý extrakt z houby bio Chaga. Může pomoci v této oblasti: Zvýšení svalové hmoty, při gastrointestinálních vředech, nedostatku energie, dodání duševní svěžesti, při únavě, depresi, problémech se spánkem, úzkosti, zánětech žaludku a střev, poruchách oběhu vysokého cholesterolu, problémech s pokožkou, vysokém triglyceridů vysokém krevním tlaku, problémech s játry, obezitě, syndromu chronické únavy

Dostupnost
Skladem
730,00 Kč 890,00 Kč
Průměrné hodnocení
4 / 5
Hodnoceno 1×
5
4
3
2
1

Kompletní specifikace

 

   

Může pomoci s touto nemocí:

Zvýšení svalové hmoty, Gastrointestinální vředy, Energie, duševní svěžest, Únava, únava, deprese, problémy se spánkem, úzkost, Zánět žaludku a střev, Poruchy oběhu, Vysoký cholesterol, Problémy s pokožkou, Vysoký triglycerid, Vysoký krevní tlak, Játra, obezita, syndrom chronické únavy
Balení:

100 ml

   

Složení:

 • houba z biologicky sušené popílkové kůry (Inonotus obliquus): 0,125 g / ml
  Glycerol: 0,8 g / ml
  Obsah 57% polysacharidů
 • Výrobek obsahuje 20 porcí.

  Původní houby pocházejí z Ruska. Gurmáni ji pili jako čaj. Má hnědou barvu a obsahuje všechny lesní vůně s dochutí ranní rosy.

  Byl používán starými Římany, barbarskou Evropou a starými Rusy.

  Slované ji používali při  ledvinových, plicních a gynekologických problémech. Chaga lektvarem léčili nemoci kloubů a kůže.

Nutriční hodnoty 5 ml

100 ml

Energetický obsah (kj / kcal) 82,85/19,8 11657/396
Tuk (g) 0,016 0,32
Nasycené mastné kyseliny (g) 0,01 0,21
Sacharidy (g) 4,9 98
- z toho cukr (g) 0,008 0,17
Protein (g) 0,011 0,23
Kuchyňská sůl (g) 0,001 0,02
Chaga houba 0,63 12,5
z toho polysacharid 0,36 7,2

 

Chemické složení chaga::

 • organické kyseliny
 • steroly (ergosterol)
 • vysoký manganový popel
 • phytoncide
 • polysacharidy (Naše surovina má obsah polysacharidů 57%.)
 • flavonoidy
 • pteriny, lanosterol, inotodiol
 • minerály (draslík, vápník, zinek, železo, nikl, kobalt, hořčík, stříbro atd.)

Hlavní léčivé účinky chaga jsou:

vlastnosti-lékařské a biologické účinky

antitoxický-odstraňuje toxiny z těla.

radioprotector-Chaga zabraňuje dramatickému poklesu počtu bílých krvinek a leukopenii způsobenému ozářením a pomáhá regenerovat tkáně zapojené do krvetvorby. Zvyšuje vylučování radioaktivních látek z těla.

adaptivní-zvyšuje odolnost těla vůči škodlivým vlivům prostředí, chorobám a infekcím. Chaga nejen posiluje imunitu, ale také ji snižuje, když je příliš aktivní, jako je tomu u autoimunitních onemocnění.

účinek na fyziologické procesy v těle-má dobré účinky na srdce, dýchací systém, vegetativní a centrální nervový systém a mozkovou aktivitu. Výsledkem je normální krevní tlak, snížení hladiny cholesterolu a cukru v krvi.

antioxidant-ovlivňuje regeneraci a regeneraci buněk a obnovuje celé tělo. Zlepšuje funkci orgánů, pleť vypadá mladší, zlepšuje stav vlasů a nehtů.

protizánětlivý-je to především kvůli schopnosti chaga posílit imunitní systém. Protizánětlivé účinky jsou způsobeny přítomností antioxidantů.

gastrointestinální ochrana-ukázalo se, že je účinný proti gastrointestinálním poruchám: Tělo úspěšně bojuje proti bakteriím Helicobacter pylori, které způsobují gastritidu a vředy.

Chaga v léčbě chronických onemocnění:

Onkologická onemocnění
Chaga má přímý účinek na rakovinné buňky a způsobuje apoptózu (programovaná smrt), zejména v raných stadiích rakoviny. Výrazně snižuje vedlejší účinky chemoterapie a radiační terapie.

Gastrointestinální choroba
Přípravek Chaga se používá k léčbě chronické gastritidy, polypu, žaludečních vředů a dvanáctníku. S použitím 1-3 týdnů se počet polypů snižuje, vředy se hojí. Zlepšuje střevní peristaltiku a složení žaludeční kyseliny.

Diabetes mellitus
Extrakt z vody Chaga má terapeutický účinek při léčbě cukrovky: snižuje hladinu cukru v krvi, odstraňuje žízeň a únavu, zlepšuje náladu a energii.

Psoriasis (Svrab)
Ukázalo se, že Chaga je zvláště účinný při psoriáze v důsledku chronického zánětu střeva a jaterních problémů. Dlouhodobé a pravidelné používání Chaga vede k úplnému vyřešení psoriázy a velmi dlouhodobé remise. Kromě toho jsou také významně zlepšeny indexy jater, gastrointestinálního traktu a žlučníku.

Pomáhá také přestat kouřit
Kouření je jedním z vysoce rizikových faktorů pro rakovinu plic. Chaga také normalizuje plíce kuřáků.
 

Doporučená aplikace:

5 ml denně v jakékoli tekutině (např. čaj, voda, džus).
Nepřekračujte doporučenou denní dávku!
Doplňky stravy nenahrazují vyváženou, smíšenou stravu a zdravý životní styl.

,
4

Klady
Zápory
 • kvalita zpracovaní