NAJA FOREST-Fiber Shake

NAJA FOREST | SUPERPOTRAVINY | Kód: 31-48

Naja Forest superpotravina na ochranu a podporu črevnej flóry.

Dostupnost
Skladem
885,00 Kč

Kompletní specifikace

Ochrana a podpora střevní flóry a plochého břicha

Složení: nízkokapacitní vysoce olejová slunečnicová moučka, nízkokapacitní nízkokapacitní mouka, špaldový extrakt *
* Organické přísady

Obsah: 600 g (30 porcí) 20 g / porce

Obsahuje na porci  1 × 109  živých bakterií Bifidobacterium bifidum BB12. Dále obsahuje Fructan oligosacharid. Zdroj bohatý na organický selen, organický zinek a měď obsahuje omega-3 mastné kyseliny a vynikající zdroj bílkovin, SDG Lignant. Dietní (dietní) vláknina je ta část jedlých částí rostlin, která je odolná vůči trávení a absorpci v lidském tenkém střevě a je zcela nebo částečně fermentována ve tlustém střevě. Mezi jeho příznivé fyziologické účinky patří příjemný pocit plnosti, pomalejší vyprazdňování žaludku a nižší glykemická zátěž, podpora dobré funkce střev a přispívání ke snížení hladiny cholesterolu v krvi. Lignan SDG se nachází v lněném semeni, silný antioxidant.

Inulin je polysacharid nebo složený cukr, který se nachází v určitých rostlinách. Ve skutečnosti je to ve vodě rozpustná rostlinná vláknina složená z dlouhých fruktózových řetězců, která jako prebiotikum přispívá k růstu prospěšných střevních bakterií, čímž obnovuje a udržuje rovnováhu střevní flóry.

Jak ji používat?
Balení obsahuje 30 dávek. Dávky můžete použít ve 2-3 dl studené vody, čaje, ovocné šťávy nebo rostlinného mléka. Pokud je konzumováno více dávek, měl by být zajištěn také dostatečný příjem tekutin.

Obsah živin Hodnota/100 gramů  1 porce (15 g)  NRV% *
Energie  1405 kJ/335 kcal 210 kJ/ 50 kcal  
Tuk 14 g  2,1 g  
z toho nasycených mastných kyselin  0,78 g 0, 117 g  
Sacharidy  11,2 g 1,5 g  
z toho cukry  3,2 g 0,48 g  
Protein  39 g  5,85 g 15%
Sůl 14,1 g 2,1 mg  
Dietní vláknina 28 g 4,2 g  
Omega-3 (ALA) 3,25 g 0,49 g 16%
Měď  1,132 mg  0,170 mg 16%
Selen 200 µg 30 µg 54,5%
Zinek 10, 98 mg 1,65 mg  16,5%
SDG-Lignan 280 mg 42 mg  
Inulin  1 g  0,15 g  

NRV: Denní referenční příjem pro průměrného dospělého

Bez lepku, bez laktózy, bez konzervačních látek. Neobsahuje žádná umělá barviva.

Střevní bakterie plní mnoho funkcí, například produkci vitamínů, produkci mastných kyselin s krátkým řetězcem z našich nestrávitelných zbytků potravin a regulaci imunitního systému.

Střevní nepohodlí, nadýmání, potravinová intolerance, stoličky různých stupňů mohou upozornit na poškození střevní flóry. Nemoc může být také doprovázena vývojem malabsorpce, která může nejen bránit spotřebě potravy, ale někdy může vést také k nedostatku vitamínů.

Naše střevní flóra metabolismu

U obézních myší a lidí bylo prokázáno, že jejich střevní flóra obsahuje kmeny, které extrahují více energie z potravy, nikoli střevní flóra hubených myší a lidí. Pokud se jedná o střevní flóra hubených myší, transplantace do tlustých myší, byly odebrány. Ale od takové komplikované operaci nelze očekávat zázrak. Pravidelný příjem potravy stanoví složení bakteriálního kmene střevní flóry. Přechodem na stravování chudou na uhlohydráty je populace Firmicutes oslabena a střevní flóra (Bacteroidetes) a přeměněna na "spotřebitele".

Zdravé střevní bakterie snižují množství kalorií absorbovaných z potravin, které jíte, inhibují ukládání tuků a odstraňují pocit hladu.

Bakterie patřící do skupin laktobacilů jsou nejúčinnějšími členy probiotické stravy. Kromě toho nám tyto prospěšné mikroorganismy pomáhají ne jenom snižovat váhu, ale pomáhajú formovat plochý žaludek.

Složky Naja Forest Fiber Shake podporují růst správní střevní flóry a zdravou funkci střev. Jsou vhodné pro hubnutí a udržení hmotnosti.

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.