Omega 3 s krilovým olejem-Pro zdravé fungování srdce (100 ks)

BIOHEAL | BIOHEAL | Kód: 104-134

Bioheal-Omega 3 s krilovým olejem-Pro zdravé fungování srdce (100 ks)-Doplněk stravy

Dostupnost
Skladem
458,00 Kč

Výrobek obsahuje polynenasycené, esenciální mastné kyseliny, které si naše tělo neumí vyrobit samo nebo jen v malém množství. Náhrada omega-3 mastných kyselin proto musí být zajištěna z externího zdroje, tj prostřednictvím výživy.

 Bez laktózy   Bez cukru

-vysoký obsah Omega 3

-B1 a E vitamín

-s krilovým olejom

Omega mastné kyseliny se nacházejí v relativně malém množství přírodních potravin. Omega tuky se ve větší míře nacházejí v středomořské stravě, protože jejich primárním zdrojem jsou mořské ryby, olejniny a různé rostlinné oleje.

Bioheal Omega 3 s krilovým olejem obsahuje zdravé, polynenasycené, esenciální mastné kyseliny, které si naše tělo neumí vyrobit samo, nebo jen v malém množství. Složky našeho produktu přispívají k normálnímu vidění a normální funkci mozgu1, k udržení normální hladiny cholesterolu2 a ke správné funkci srdca3. Krilový olej přidán výrobku má vysoký obsah fosfolipidů a astaxanthinu, který je silným antioxidantem. Náš produkt jsme navíc doplnili o vitamíny E a B1. Vitamín E má také antioxidační účinek a vitamín B1 přispívá ke správnému fungování našeho srdce. Náš výrobek má navíc povlak odolný vůči žaludeční kyselině, takže při konzumaci nedochází k rybí pachuti!

Doporučuje se:

 pre dietery

 pro mladé ale i pro starší generaci

 pokud konzumujete málo potravin mořského původu

Dávkování: 1 - 2 měkkou kapsli denně s 1 - 2 dl tekutiny

Složení: rybí olej, želatina, lněný olej, smáčedlo (glycerin), krilový (Euphasia Superba) olej, čištěná voda, dl-alfa-tokoferol-acetát, leštidla (neutrální kopolymer metakrylátu, polyethylenglykol), barviva (betanin, oxid titaničitý, paprika) oxid železitý), protispékavá látka (mastek), thiamin hydrochlorid.

Množství účinné látky

1 měkká kapsle

2 měkké kapsle

Omega 3 mastné kyseliny

 325 mg

650 mg

z toho EPA

150 mg

300 mg

z toho DHA

100 mg

200 mg

z toho ALA

75 mg

150 mg

Kril (Euphasiba superba) olej

50 mg

100 mg

z toho fosfolipid

10 mg

20 mg

z toho astaxantin

6000 ng

12000 ng

Vitamin E

12 mg (100%*)

24 mg (200%*)

B1-vitamin (tiamin)

1,1 mg (100%*)

2,2 mg (200%*)

                     * NRV:% doporučená denní referenční hodnota příjmu v% pro dospělé

Otázky:

Od jakého věku je možné podávat dětem výrobky obsahující Omega?

Doplňky výživy s obsahem omega-3 lze podávat dětem už ve věku 2-3 let, protože běžná domácí strava tradičně obsahuje málo omega-3 mastných kyselin.

 Skladování:

Skladujte na suchém místě, chráněném před světlem a sálavým teplem, mimo dosah malých dětí, při teplotě nepřesahující 25 ° C! Doplněk výživy není náhradou vyvážené, smíšené stravy a zdravého životního stylu! Nepřekračujte doporučený denní příjem!

 

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.