SCOTCH BONNET- HABANERO pikantní želatina - 47 ml

CHILIYARD | CHILI | Kód: 106-136
Novinka
Dostupnost
Skladem
106,65 Kč
Průměrné hodnocení
5 / 5
Hodnoceno 1×
5
4
3
2
1

SCOTCH BONNET– HABANERO – pikantní želatina - 47 ml

Ručně, po domácku vyráběný pikantní želatina z domácku pěstované orange habanero a scoth Borneo papriky.

silně pikantní

Popis:

Doporučujeme pro: Příchutě do polévek, dušených pokrmů a jakýchkoliv šťavnatých, polévkových jídel, do exotických, orientálních, asijských a karibských jídel, ale je vynikající pro pečení, jídla ze zvěřiny, grily, maso, ryby, sendviče, saláty, těstoviny, hamburgery, a další potraviny.

Výraznější pikantní omáčka z papriky habanero a skotské kapoty. Speciální páření dvouznakové ochucených chilli paprik. Husté, povidlové pikantní želé, které se hodí k polévkám, jídlům v exotickém a asijském stylu, ale například i na dochucení maďarské gulášové polévky, rybí polévky, vývaru nebo šťavnatým jídlům, je výborné i na dochucení dušených jídel. Bez přidání příchutí specificky vrací výraznou chuť chilli papriky habanero a scotch bonnet. Jeho svěží chuť, která je podobná citrusům, ho dělá výjimečným. Nesolených, octový výrobek, zvláště doporučený na vaření.

Malé provedení, je vhodná jako ochutnávka, suvenýr nebo dárek. Může být přepravována v příručním zavazadle letadla. Díky silnému šestihrannému sklu je možné ji přeposlat i poštou.

,
5

Odskúšali sme na grill párty. Veľmi sa osvedčila.

Klady
Zápory
  • Napriek pikantnosi stále cítiť jej chuť