VITAMÍN D3 S OLIVOVÝM OLEJOM FORTE (70 KS)

BIOHEAL | BIOHEAL | Kód: 54-71
Novinka

Bioheal-VITAMÍN D3 S OLIVOVÝM OLEJOM FORTE (70 KS)-Doplněk stravy

Dostupnost
Skladem
229,00 Kč
Průměrné hodnocení
5 / 5
Hodnoceno 1×
5
4
3
2
1

Vitamin D v našem produktu, který jsme kvůli snadnější absorpci rozpustili v olivovém oleji, přispívá k normálnímu fungování imunitního systému a k udržení zdravých kostí. Jeho konzumace se doporučuje v případě nedostatku vitaminu D.

 Bez laktózy   Vegetarián

3 200 IU vitaminu D3
Účinná látka rozpuštěna v olivovém oleji

Vitamin D3 je vitamin rozpustný v tucích, jeho využití a vstřebávání je mnohem jednodušší, pokud ho konzumujeme v předem rozpuštěné formě, proto náš produkt obsahuje vitamin D3 v cenném olivovém oleji.

Jsme schopni vyprodukovat vitamín D3, když jsme vystaveni slunečnímu záření, ale důrazně se doporučuje doplňovat ho přes zimu nebo přes den.

Věděli jste, že vitamin D3:

- přispívá k normálnímu fungování imunitního systému

- hraje roli při dělení buněk

- přispívá k udržení zdravých kostí, zubů a svalových funkcí

- přispívá k normální absorpci vápníku a fosforu

- přispívá k udržení normální hladiny vápníku v krvi

Složení: olivový olej, želatinová kapsle, zvlhčovací činidlo (glycerol), rafinovaná voda, vitamin D3 (cholekalciferol)

množství účinné látky

v 1 kapsli

100 g přípravku

Vitamín D3

80 µg / 3200 NE

1600%

 

Doporučujeme:

- v případě nedostatku vitaminu D.
- v případě nedostatku vápníku
- v zimních měsících
- pro ty, kteří drží dietu

Výživové údaje na 100 g: Energie: 2677 kJ / 648 kcal, Tuk: 60,2 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 10,64 g, Sacharidy: 0,78 g, z toho cukry: 0,064 g, bílkoviny: 20,071 g , sůl: 0 g.

Nutriční informace na porci (1 kapsle): Energie: 12,58 kJ / 3,05 kcal, tuk: 0,28 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,05 g, sacharidy: 0,5 g, z toho cukry: 0 g, bílkoviny: 0 g, sůl: 0 g.

Jaké jsou důsledky nedostatku vitamínu D?

Při nedostatku vitaminu D se mohou vyskytnout následující příznaky: obsah minerálů v kostech se stává nedostatečným, kosti se deformují, ztrácejí svoji tuhost, ale i svou pružnost, což je činí snadno zlomiteľnými a těžko léčitelnými. U malých dětí může dojít k rikitíde. U dospělých kosti měknou a mohou se vyskytnout svalové křeče.
Důležitou roli při vzniku osteoporózy může hrát i přetrvávající nedostatečný příjem vitaminu D.

Kolik vitamínu D způsobuje předávkování?

V případě předávkování vitamínem D se mohou vyskytnout obecné příznaky intoxikace: špatná chuť k jídlu, nevolnost, zvracení, zvýšený výdej moči, slabost, nervozita, žízeň. Svědění kůže může také naznačovat zhoršenou funkci ledvin, mohou se tvořit ledvinové kameny a kalcifikují měkké tkáně.

Mohu užívat vitamín D v létě?

V létě, kdy je naše tělo vystaveno slunečnímu záření, organismus produkuje vitamín D, jehož množství závisí na velikosti povrchu těla vystaveného slunečnímu záření a času stráveného venku (bez slunečního mléka nebo v závislosti na denní doby). 20 minut v tričku / svršku, většinou stačí šortky. Doporučuje se však i pro ty, kteří jsou citliví na sluneční záření a kteří v létě tráveny dostatek času venku. Pokud si nejste jisti, zda jsou vaše hladiny vitaminu D dostatečné, můžete si dát udělat krevní test nebo podstoupit nižší dávku vitamínu D nebo méně časté užívání produktu vitamínu D, abyste se vyhnuli předávkování.

V kterou denní dobu se vyplatí užívat vitamín D.

Protože vitamin D je vitamin rozpustný v tucích, lépe se vstřebává, pokud se konzumuje ihned po jídle. Doporučujeme po snídani, ale pokud se snídani vynechají / má velmi nízký obsah tuku, je lepší po obědě.

Denní dávkování: Jedna kapsle denně, po jídle, s 1-2 dl tekutiny.

Skladujte na suchém místě, chráněném před světlem a sálavým teplem, mimo dosah malých dětí, při teplotě nepřesahující 25 ° C! Doplněk výživy není náhradou vyvážené, smíšené stravy a zdravého životního stylu! Nepřekračujte doporučený denní příjem!

,
5

Skvělá novinka

Klady
Zápory
  • Vitamin D v oleji☺Bezva