Železo + Organický komplex zinku (70 ks)

BIOHEAL | BIOHEAL | Kód: 51-68

Bioheal-Železo + Organický komplex zinku (70 ks)-Doplněk stravy

Dostupnost
Skladem
191,00 Kč

Minerály v organických vazbách náš organismus lépe využívá jako minerály v anorganických zdrojích. Náš výrobek obsahuje organicky vázané železo a zinek, jakož i vitamín C, který pomáhá při vstřebávání železa, a je doplněn o kyselinu listovou, která přispívá k normální tvorbě krve.

 Bez laktózy      Bez cukru

- Zdroj organického železa
- Přidaná kyselina listová
- Přidaný vitamín C

Mnozí z nás bojují s únavou nebo s vyčerpaností - což může být způsobeno tím, že naše tělo nepřijímá dostatek železa, i když je železo nezbytné pro tvorbu hemoglobinu. V našich červených krvinkách je kyslík navázaný na hemoglobin, takže ho můžete transportovat do našich buněk. Pokud jich není dostatek, naše buňky přijímají méně kyslíku, díky čemuž se cítíme unavenější. Náš výrobek obsahuje železo a zinek v organické formě, které mají lepší biologickou dostupnost než anorganické formy. Zinek se podílí na metabolismu sacharidů a metabolismu makroživin. Kromě toho jsme přidali vitamin C, který přispívá k absorpci železa kromě snižování únavy, a kyselinu listovou, která zase přispívá k normální tvorbě krve.

Věděli jste, že ...?

- železo přispívá k tvorbě normálních červených krvinek a hemoglobinu, k normálnímu fungování imunitního systému a ke snižování únavy a vyčerpání

- kyselina listová přispívá k normální tvorbě krve, správnému fungování imunitního systému, snižování únavy a k udržení normálního stavu zubů a kostí.

- zinek přispívá k normálnímu fungování imunitního systému, k udržení normálního stavu vlasů, pokožky a nehtů, k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Doporučená spotřeba:

v případě nedostatku železa

Vitamín C zvyšuje vstřebávání železa a přispívá k normálnímu fungování imunitního systému a zmírňuje únavu a vyčerpání.

Dávkování: Jedna nebo dvě potahované tablety denně a 1 - 2 dl tekutiny po jídle.

Složení: glukonát železitý, látka zvyšující hmotnost tabletky (mikrokrystalická celulóza), vitamin C (kyselina L-askorbová), glukonát zinečnatý, škrob, stabilizátory (hydroxypropylcelulóza, hydroxypropylmetylcelulóza, polyethylenglykol), protispékavé látky hořečnaté soli mastných kyselin, mastek), modifikovaný škrob, barvivo (oxid titaničitý), kyselina pteroylmonoglutámová.

Množství účinné látky

Účinná látka

1ks tabletky obalenej filmem

NRV1

2 ks tabletek obalených filmem

NRV1

Vitamín C

100 mg

125%

200 mg

250%

Železo

18 mg

129%

36 mg

257%

Zinek

12 mg

120%

24 mg

240%

                   Kyselina listová

400 µg

200%

800 µg

400%

% Referenční hodnoty denního příjmu pro dospělé

Jaké jsou příčiny a příznaky nedostatku železa?

Při nedostatku železa se snižuje produkce hemoglobinu, krev nebude schopna nést dostatek kyslíku, takže se sníží schopnost svalů pracovat. Jako viditelný příznak také klesá bledost, únava a duševní schopnosti člověka s nedostatkem železa. Neplodnost jako neviditelný příznak může být důsledkem nedostatku železa. Absorpci železa mohou snížit výrobky obsahující vlákninu, fytát a oxalát, ale vitamín C a betakaroten ji zvyšují.

Je možné se předávkovat železem?

Nadměrný příjem železa snižuje odolnost proti infekcím, zvyšuje růst patogenních bakterií a snižuje využití mědi a zinku. Některým se také navrhuje zvýšit riziko nádorových onemocnění. Užívání nadměrného množství železa může způsobit zácpu nebo stolici.

Mohu darovat krev jako anémii s nedostatkem železa?

Ne.

Skladujte na suchém místě, chráněném před světlem a sálavým teplem, mimo dosah malých dětí, při teplotě nepřesahující 25 ° C! Doplněk výživy není náhradou vyvážené, smíšené stravy a zdravého životního stylu! Nepřekračujte doporučený denní příjem!

 

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.